Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach znalazło się się w gronie 30 laureatów konkursu „PROJEKT SZKOŁA” organizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Eurpejskich VII”.  „Lekcja o Funduszach Europejskich VII” to projekt Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Nasza szkoła wzięła w nim udział. W ramach akcji zgłoszone placówki otrzymały pakiet materiałów edukacyjnych (w tym gry planszowe i broszury), na podstawie których nauczyciele przeprowadzili tytułowe Lekcje o Funduszach Europejskich. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był rozwój lokalny. Założeniem projektu było zachęcenie uczniów do angażowania się w rozwój swoich miejscowości. Kolejnym etapem był udział w konkursie „PROJEKT: SZKOŁA!”, w którym należało zgłosić ciekawy pomysł na inwestycję w szkole lub jej okolicy.  Dzięki zaangażowaniu nauczyciela Elżbiety Majchrzak nasza szkoła również przygotowała projekt  pt. „Mini Golf w III LO”, który okazał się być dużym sukcesem. Znaleźliśmy się w gronie 30 laureatów konkursu na 131 zgłoszonych projektów.  Do naszej placówki trafiła nagroda w postaci monitora interaktywnego w komplecie z głośnikiem, o wartości  8500 zł., dzięki któremu lekcje będą bardziej atrakcyjne. Organizatorzy nie zapomnieli również o zaangażowaniu nauczyciela, który otrzymał nagrodę rzeczową.

 Pełną listę zwycięzców, a także informacje o projekcie można znaleźć na stronie: https://www.polskawschodnia.gov.pl/strony/wiadomosci/laureaci-konkursu-projekt-szkola/

zdjęcia

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.