Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach


Czy może być lepszy wypoczynek w zimowy wieczór niż czas spędzony z książką? Nie! Czytanie samo w sobie przynosi mnóstwo pozytywnych skutków. Chwila z książką wycisza i relaksuje, czytając rozwijamy umysł, ćwiczymy pamięć, wyobraźnię i koncentrację oraz poszerzamy zasób słownictwa. Trudno przecenić rolę czytelnictwa, tym bardziej, że w niedalekiej perspektywie matura! Zapraszamy zatem do biblioteki szkolnej wszystkich uczniów po nowości!
Dzięki dofinansowaniu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 nasza biblioteka wzbogaciła się o 158 nowych książek dla młodzieży – oprócz lektur z nowej podstawy programowej zakupiliśmy powieści obyczajowe, kryminały i fantastykę poczytnych, znanych i lubianych autorów. Nie zabrakło także pozycji literatury popularnonaukowej i psychologicznej, które wesprą Was w procesie samodoskonalenia i rozwoju.
Zachęcamy do wypożyczania, tym bardziej, że przed nami konkursy czytelnicze i biblioteczne, w których można wygrać atrakcyjne nagrody!
Do zobaczenia w bibliotece
Wartość dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na zakup nowości wydawniczych i wyposażenia wyniosła 5000 PLN, czego 1000 PLN to wkład własny organu prowadzącego, Powiatu Starachowickiego.

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2023 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.