Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

W dniu 14.02. w Miejskiej Hali Sportowej odbył  się  Koncert Charytatywny „Od serducha do serducha”, którego organizatorami byli III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach wraz z Fundacją Zdążyć Przed Panem Bogiem. Koncert został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Pana Marka Materka oraz Starachowickiego Starosty Pana Piotra Ambroszczyka. To był dzień pełen wrażeń szczególnie muzycznych. Wszystkie Licea i Szkoły Podstawowe w jednym miejscu, otwarte serca, wspólne muzykowanie, dobra zabawa , integracja i przede wszystkim połączenie sił i wspólna pomoc…  a to wszystko dla podopiecznych Fundacja "Zdążyć przed Panem Bogiem" .

Oczywiście koncert rozpoczęli gospodarze wydarzenia. „I put spell on you” to utwór, który wybrzmiał jako pierwszy w wykonaniu Wiktorii Nowak, uczennicy III Liceum. Wszyscy byli pod wrażeniem występu Wiktorii! Nic dziwnego… pokazała wszystko co najlepsze ! Ogromne gratulacje !  Skoro gospodarze rozpoczęli to musieli również pięknie zakończyć to przedsięwzięcie … i tak się stało… Grupa taneczna III Liceum zaraziła nas energią i pokazała jak się ruszać…

Podczas koncertu wystąpili również wspaniali goście

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Starachowicach. Uczniowie pokazali muzyczną klasę zarówno oni jak i zespół Happy, którzy przekazali nam wielką dawkę emocji! to była ogromna przyjemność móc Was posłuchać. Niesamowicie piękne i czyste dźwięki !

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach wraz ze 111 Drużyną Harcerską… ogromne brawa ! Świetne głosy i pozytywna energia, którą zarażacie! Gratulacje!

Studio Tańca Fox ! Co to był za występ ! Ogrom energii, świetne podkłady muzyczne i te ruchy… Pełen profesjonalizm!

Szkoła Podstawowa nr 11 im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" w Starachowicach „Hymn” to utwór Sanah do słów Juliusza Słowackiego, który podbił dziś serca w wykonaniu Aleksandry Skiby! Było pięknie !

Dawid Klepacz to solista, który w bardzo uroczy sposób śpiewał dziś o miłości 🤍 w końcu 14 luty-walentynki . Zauroczył nas swoją delikatną barwą !

Najmłodsi artyści dziejącego spotkania to Dzieciaczki, które reprezentowały Przedszkole i Żłobek Słoneczko! Podbiliście wszystkie serca. Byliście niesamowici !

Zespół Majstry ! Ależ Hard Rockowy klimat ! Daliście dużo mocy ! Gratulacje ☺️

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Starostwa na czele ze Starostą Starachowickim Panem Piotrem Ambroszczykiem oraz Szkoły Podstawowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Starachowicach

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Starachowicach

Szkoła Podstawowa nr 6 im.Obrońców Westerplatte w Starachowicach

Szkoła Podstawowa nr 9 w Starachowicach

Szkoła Podstawowa nr 10 w Starachowicach

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mikołaja Kopernika w Starachowicach

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach

Dziękujemy za obecność !

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.