Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

  17  kwietnia br uczniowie klasy 1A oraz 2A wzięli udział w kolejnej edycji „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II” realizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.  W czasie lekcji prowadzonej przez Elżbietę Majchrzak młodzież pozyskała wiedzę z zakresu Funduszy Europejskich w obszarze wsparcia, rozwoju i realizacji innowacyjnych pomysłów biznesowych.

Młodzież w trakcie zajęć obejrzała film informacyjny przybliżający zasady aplikowania o dotacje na wsparcie start-apów oraz film ukazujący dobre praktyki na przykładzie osoby prowadzącej start-up w ramach platform startowych.

Następnie uczniowie analizując komiksy stanowiące pomoc dydaktyczną do lekcji przeszli drogę od innowacyjnego  pomysłu do jego realizacji  w praktyce. Poznali nowe pojęcia związane z programem i wykazali się ich znajomością podczas rozwiązywania zadania konkursowego. Zajęcia były utrzymane w szybkim tempie pracy, ciekawe, pełne emocji  ponieważ  trzy pierwsze osoby z każdej klasy , za szybkie  i prawidłowe rozwiązanie testu otrzymały nagrody, karty upominkowe do sieci Empik.

Zwycięzcy
 w klasie I A : Aleksandra Haba, Maja Kępa , Agnieszka Siwiarska.

w klasie II A: Wiktor jarosz, Alicja Maj, Wiktoria Oficjalska.

Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i w formie zabawy przyswajali nową wiedzę i informacje
o możliwościach, które daje młodym ludziom  Program Polska Wschodnia 2014-2020

 

 

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.