Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

13 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych.  Uczniowie zaprezentowali  znajomość języka angielskiego i niemieckiego w następujących konkurencjach: scenka rodzajowa, piosenka, plakat, postać charakterystyczna dla danego kraju, skojarzenia ze słowem pomarańcza i quiz o Anglii i  Niemczech. 

Odbyła się także degustacja tradycyjnych potraw przygotowanych przez naszych uczniów. Dużo emocji wśród publiczności wywołał konkurs piosenki  w języku angielskim i niemieckim. Jury oceniało zaangażowanie klas, wykonanie przygotowanych piosenek, wrażenie artystyczne, płynność oraz  wymowę.  Rywalizację wygrała klasa Ia.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.