Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

 

17  kwietnia 2018 r. uczniowie klasy 1A oraz 2A wzięli udział w kolejnej edycji „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II” realizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.  W czasie lekcji prowadzonej przez Elżbietę Majchrzak młodzież pozyskała wiedzę z zakresu Funduszy Europejskich w obszarze wsparcia, rozwoju i realizacji innowacyjnych pomysłów biznesowych.

Młodzież w trakcie zajęć obejrzała film informacyjny przybliżający zasady aplikowania o dotacje na wsparcie start-apów oraz film ukazujący dobre praktyki na przykładzie osoby prowadzącej start-up w ramach platform startowych.
Na koniec lekcji uczniowie przystąpili do konkursu. Trzy pierwsze osoby z każdej klasy, za szybkie  i prawidłowe rozwiązanie testu otrzymały nagrody, karty upominkowe do sieci Empik.
Następnym etapem dla nauczyciela realizującego program  była możliwość wzięcia  udziału w konkursie.   

Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu hasła promującego Fundusze Europejskie i przedsiębiorczość.  Jury konkursowe dokonało wyboru 5 najciekawszych haseł w województwie. Nasze hasło znalazło się wśród najlepszych.  Nagrody jakie otrzymaliśmy to e-book  dla nauczyciela oraz  nagroda główna  dla szkoły tablica interaktywna.

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.