Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

 

 

Władze powiatu po raz kolejny nagrodziły najlepszych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Uroczyste spotkanie, na którym nagrodzono szóstkę najlepszych absolwentów szkół ponadpodstawowych, prowadzonych przez Powiat Starachowicki, odbyło się 11 września na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Starachowicach.


W naszej szkole najlepszą absolwentką została Antonina Jasztal, która uzyskała średnią ocen na koniec szkoły – 5,05, wzorowe zachowanie, a jej wynik z matury to 92%. Obdarzona niezwykłą wrażliwością, chętnie uczestniczyła w konkursach plastycznych. Cechuje ją duże wyczucie słowa, umiejętność wnioskowania, argumentowania i formowania głębokich myśli. Odznacza się skromnością i pracowitością. Mimo trudności potrafiła osiągnąć wytyczone cele. Najtrafniej do jej osobowości pasuje określenie: "Wielki talent idzie w parze z wielką siłą woli".
W uroczystości wzięli udział rodzice uczennicy i wychowawca klasy Małgorzata Dębicka. Gratulujemy Antosi i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.