Jesteś tutaj: Start
Back To Top
13 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii. W części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor Mirosław Niewczas, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodzieży i wręczył nagrody Dyrektora Szkoły. Zyczenia nauczycielom i pracownikom szkoły złozyła tez przewodniczaca Rady Rodziców pani Mariola Gałka oraz przewodniczaca Samorzadu Uczniowskego Agata Bębas.

Zdalne, bezpłatne, od podstaw zajęcia Olimpijskiego Koło Informatycznego już we wtorek i w środę:
Programowanie od podstaw: https://youtu.be/34qu4l2B5dI
Będziemy programować grę!
-
Przygotowanie do Olimpiady od podstaw: https://youtu.be/dtJ55y8e5LI
Zobaczymy jak proste są zadania z Olimpiady Informatycznej
Uczymy programowania, przygotowujemy do konkursów informatycznych każdego nastolatka w wieku 10 - 19 lat
* bezpłatnie
* bez względu na miejsce zamieszkania
* przez Internet
Fragment poprzednich zajęć: https://youtu.be/zN3CApegsSY?t=952
Można jeszcze dołączyć!
https://oki.org.pl/harmonogram-zajec/
Wystarczy zapisać się na newsletter by być na bieżąco informowanym o zajęciach:
https://oki.org.pl/newsletter.php
-------------
Zachęcam by dołączyć do przygody na całe życie!
https://oki.org.pl/harmonogram-zajec/
Każdy nastolatek jest zaproszony!
Daniel Olkowski

5 października 2020 r. w ramach innowacji mundurowej odbyło się spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy " Rezerwa". Istotą innowacji jest podnoszenie wiedzy, umiejętności i sprawności młodzieży oraz przygotowanie ich do służby w różnych rodzajach sił zbrojnych RP. Młodzież III LO weźmie udział w cyklu szkoleń między innymi z: musztry, szkolenia podstawowego, strzeleckiego, medycznego, terenoznawstwa, łączności.

Samorząd Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, przesyła uczniom klas maturalnych link do ankiety ewaluacyjnej. Celem ankiety jest chęć niesienia wsparcia i pomocy ze strony uczelni, w kierunku maturzystów. Poniżej przesyłamy również link do oficjalnej strony internetowej Uniwersytetu oraz Samorządu Studentów, na których można dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i oferty naszej uczelni.
Uniwersytet: https://uksw.edu.pl/pl/
Samorząd Studentów: http://samorzad.uksw.edu.pl
Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszych profili w social mediach.
Link do ankiety: https://tiny.pl/7lhwq
Z wyrazami szacunku, Samorząd Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie.
Dnia 23 września w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.
To uroczystość wyjątkowa, budująca tradycję i wspólnotę, którą tworzą w tym dniu cała szkolna społeczność. Tradycyjnie przedstawiciele pierwszych klas złożyli ślubowanie na sztandar, że będą pilnie wypełniać swoje obowiązki i dbać o dobre imię szkoły. Następnie do pierwszoklasistów zwrócił się dyrektor szkoły Mirosław Niewczas. Powitał ich serdecznie
w tym ważnym dla całej szkoły dniu. Zwrócił uwagę, że złożenie ślubowania to zarówno zaszczyt jak i zobowiązanie. Podkreślił, że nauka w III Liceum będzie miała znaczący wpływ na dalsze losy i karierę życiową każdego ucznia. Wyraził nadzieję, że wszyscy podejmą to zaszczytne zobowiązanie - aby jak najlepiej zapisać się na kartach historii szkoły.