Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

Dnia 22 września 2017 roku z udziałem dyrekcji, wychowawców, nauczycieli, uczniów i rodziców odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej naszego liceum.

Tegoroczną uroczystość prowadziła Anna Bilska z klasy 3a. Głos zabrał pan dyrektor Mirosław Niewczas, który powitał wszystkich zgromadzonych oraz życzył „pierwszakom” , aby przez najbliższe trzy lata pozostali wierni słowom przysięgi. Następnie uczniowie: Maja Kępa, Agnieszka Siwiarska, Igor Jonczyk i Jakub Gałka złożyli ślubowanie w imieniu swoim i pozostałych uczniów. Ślubowali na sztandar szkoły, że staną się godnymi jej tradycji, że będą sumiennie wykonywać obowiązki ucznia oraz szanować symbolikę i tradycję szkoły. W imieniu Samorządu Uczniowskiego głos zabrała Adrianna Ranos. Witając swych młodszych kolegów w gronie uczniów III LO życzyła im samych sukcesów. Natomiast w imieniu uczniów klas pierwszych wystąpiła Ewelina Garbacz. Na zakończenie – tradycyjnie już pierwszoklasiści wraz z wychowawcą i nauczycielami wzięli udział w sesji fotograficznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.