Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

 

We wtorek  26 września 2017 r. uczniowie klasy 1a i 2a  wzięli udział w warsztatach z Animacji Czasu Wolnego. Zajęcia z licealistami poprowadziła studentka animatorka Maja Majchrzak, która podzieliła się swoim doświadczeniem pracy z dorosłymi i dziećmi na stanowisku animatora.

Program został podzielony na dwie części, teoretyczną oraz praktyczną. Na początku warsztatów uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca animatora, jakie warunki trzeba spełniać  i gdzie szukać ofert na rynku pacy. Młodzież poznała, również prawa rządzące się w kontakcie z turystami podczas wakacji, zasady funkcjonowania planu animacji dla dorosłych i dzieci, oraz jakie są obowiązki i trudności w tym zawodzie. Ważnym punktem było odkrywanie możliwości rozwoju i zatrudnienia na przyszłość, które zapewnia praca animatora. W części praktycznej  uczniowie poznali i przetestowali na własnej skórze różne przykłady gier i zabaw do zastosowania w animacji. Warsztaty okazały się świetną okazją aby poznać również liczne tańce integracyjne dla dzieci i dorosłych czyli Mini Disco i Club Dances.  Warsztaty  spotkały się z bardzo dobrym  odbiorem i dostarczyły młodzieży wielu wrażeń.

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2024 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.