Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

 

Sadowniczki z Trójki czyli dziewczęta z klasy IIa zorganizowały apel, na którym opowiedziały o projekcie i o inicjatywie zbudowania zespołu, który podejmie się zadania stworzenia minisadu składającego się z tradycyjnych odmian jabłoni. 

Na początku apelu opiekunka zespołu Jolanta Dobosz przedstawiła zespół a potem kolejno jego członkinie zabierały głos. Wiktoria Nowak omówiła główne założenia projektu, Klaudia Bednarczyk i Oliwia Romańska przedstawiły prezentację pt. "Restytucja w sadach", Karolina Kaczor i Julia Stojecka opowiedziały co już zespół zrobił w ramach projektu a na koniec Klaudia Sadza i Diana Krzepkowska częstowały uczniów jabłkami. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli własne jabłka ze szkolnego minisadu. Trzymamy kciuki za nasz zespół!

 A oto link do prezentacji pt. "Restytucja w sadach" :

https://lo3star-my.sharepoint.com/:p:/g/personal/kbednarczyk_lo3star_onmicrosoft_com/EeqQ8tpe4FFAkAwXijPpYpEB0sz2kD-iUeiIyOjynaXzjA?rtime=EfwQxuoj20g

Dziennik

 

 

 Współpracujemy

 

Przekaż 1 % podatku

Blue Flower

Copyright © 2023 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im K.K. Baczyńskiego w Starachowicach Rights Reserved.